avangarde-yemek-odalariAvangarde Yemek Odası geçmiş ve günümüz mobilya anlayışını şıklıkla, trendle, stille, sanatla ve daha da önemlisi kullanıcının kendi özüyle harmanlayan çok özel bir tasarımdır. Mobilya seçimi elbette çok önemlidir. Çünkü isteriz ki çok şık olsun ama şık olduğu kadar sade, abartı olmasın fakat birazda klasik olsun. Kullanımı kolay ve konforlu olmalı, o zaman spor bir model olsun… Derken yıllardır belli bir tarzda ve sadece tek bir zevke hitap eden mobilyalardan neden kısa bir zaman sonra sıkıldığımız ve modası geçti diyerek değiştirdiğimiz ortada. Ama mobilya modasının son trendi Avangarde, artık her şeyi kolaylaştırdı ve kendimizi bu usta ellere güvenle bırakabileceğimizi bize gerçekten kanıtladı.

Avangarde Yemek Odalarında ön plana çıkan iki önemli şey şıklık ve konfordur. Modern ve klasik çizgilerin küçük detaylarla sadeleştirilmiş ve hafifletilmiş hali göze çarpar. Son trendleri eskiye bağlayan ve herkese hitap edebilen bu uzun ömürlü yemek odalarının neden tercih edildiği çok açık. Duruşu ve kalitesiyle daha da göz dolduran Avangarde Yemek Odaları fiyatları ise elbette kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösteriyor. Daha çok el işçiliği, Swarovski taşların kullanımı, kumaş kalitesi vs… gibi özelliklerle doğru orantılı. Dilerseniz beğendiğiniz modelleri kendi zevkinize uygun son trend renkli döşemelerle de kombinleyerek yemek odanız da daha size özgü bir hava yaratabilirsiniz. LED aydınlatmalı vitrinler, Dekoratif kulplar, ayak tasarımları, kullanımı kolaylaştıran konsol içi bölmeler, özel patentli renkler derken yaşamımızı kolaylaştıracak her türlü fonksiyon bizim için düşünülmüş.

Özellikle yemek odasının ayrı bir yeri vardır evimizde. Yemek yapmak nasıl bir sanat ve keyifse, yemek yemekte böyle değil midir sizce? Yemek odalarımız sadece bedenimizi değil ruhumuzu da doyurduğumuz yerleridir. Dolayısıyla dostlarımızla, ailemizle ve sevdiklerimizle yediğimiz keyifli bir yemeğin hazzını evdeki hiçbir mekân bize sağlayamaz.

Avangarde Yemek Odaları ile tarzın ve kalitenin öncülüğünü yapmaya devam edin.

Bir önceki yazımız olan Balkon Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde balkon dekorasyon, laminant ve parke ve mobilya takımları hakkında bilgiler verilmektedir.