Hepimiz, gündelik hayatta aynalarla aşinayız, çünkü ayna hayatımızın her yerinde, çantamızda cebimizde, hatta o küçük kaçamaklarla elimizde ve tabi ki evimizde. Evimizin vazgeçilmezlerindendir ayna sadece duvara asılı tek düze bir aksesuar değildir ayna. Şöyle bi’ düşündüğümüzde; salon vitrini, banyo düzeni,yatak odası takımı seçerken hepimizin ve tabi ki özellikle bayanlarımızın önceliklerinden biridir ayna, odalarımızın dilidir ayna, her adımda her an karşımızda bize yakındır ayna.Ayakkabılıktaki portmantoda “çıkarken son bi’ kez kendime bakayım” diye son fikrini aldığımızdır ayna ve belki dedaha birçok nokta da faydasını görebildiğimiz, bize biz gibi görünen, bize biz gibi davranandır ayna.Peki, sizce bu kadarla sınırlı mı, aynalarla olan yakınlığımız?

Elbette ki hayır, işte bu nokta da ayna dekorasyon fikirleri ,aynalarla olan iç içe yaşantımızın, estetik ve sanatsal yönüyle ruh kazandırılarak,hayatımızı, evlerimizi daha nasıl renklendirdiğine ve renklendirebileceğimize dair o büyüsünü, eşsiz fikirlerlebize sunuyor ve aynalarla olandostluğumuzböylelikledaha samimi şekilde artıyor. Evet, ayna sadece bize doğruları söylemez ve sanıldığı gibi ihtiyaçla sınırlı kalmaz. Hayatımıza güzellikleri yansıtan aynalar, hayatımıza daha bi’ mutluluk, huzur ve güzellik katan dekorasyonla bütünleşerek hayatımızın daha da içine giriyor ve tamamen vazgeçilmezimiz olabiliyor.

Şimdi kendimize şunu soralım;“bize fikir veren aynalarla neden bizlerin de fikri olmasın? Evet hepimizin bir fikri olmalı. Nasıl, fikirler bize hayatı daha da yaşanır hale getirip, kolaylıklar ve başarılar sağlıyorsa Aynalarla olan fikirlerimizle de, güzellikler katarak hayatımızı renklendirebilir, şenlendirebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Boğa Burcu Diyeti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.