Bodrum’un mavi ve yeşillik ile yoğrulmuş coğrafyasını görmemek büyük bir eksiklik olur. Özellikle tatilciler için bu yılın en gözde tatil merkezlerinden birisi olarak Bodrum, hem merkez hem de çevre ilçe ve beldeleri ile harika plajları, mükemmel doğası, eşsiz denizi, gözde eğlence mekanları, su sporları ve uygun fiyatlı konaklama seçenekleri ile hem yerli hem de yabancı tatilciler için bu yılda en çok tercih edilen turizm merkezlerinden birisidir. Bodrum’a hava yolu ile ulaşım sağlayan yerli ve yabancı tatilciler için en iyi ulaşım seçeneklerinden birisi Bodrum transfer hizmeti olup, hem kalabalık aile veya gruplar için, hem de tek kişilik özel ziyaretler için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bodrum havalimanı transfer hizmeti tercih edilecek firmaya göre de hizmet kalitesi ve fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte, alanında profesyonel ve köklü transfer firmalarının son model araçlar kullandığını söyleyebiliriz.

 

Bazı durumlarda transfer hizmeti, diğer ulaşım yöntemlerine oranla daha ekonomik olmaktadır. Bu durumları yazımızda kısaca ele alacağız. Bunun dışında Bodrum’a seyahat etmeyi planlayanlar en iyi, en uygun fiyatlı Bodrum havalimanı transfer firmalarını ele alacağız.

 

Bodrum Havalimanı Transfer Firmaları

Bodrum transfer hizmeti sadece Bodrum merkez için değil aynı zamanda çevre ilçeler ve Bodrum’a dahil tüm semtler ile gitmek istediğiniz herhangi bir adres ile oteller de dahil olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Araçlar gelişmiş güvenlik sistemlerine sahiptir. Özellikle internet üzerinden transfer talebinde bulunabileceğiniz firmalar büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Yine internet üzerinden kolay bir şekilde transfer talebinde bulunabileceğiniz pek çok profesyonel firma bulunmaktadır.

Firmalar arasında karar verirken aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz;

  • Firmanın araç filosu ne kadar?
  • Firmanın hizmet ağı ne kadar geniş?
  • 7/24 Transfer hizmeti hakkında destek veren bir birimi var mı?
  • Bodrum transfer ile birlikte; Bodrum havalimanından Gümüşlük transfer, Güvercinlik transfer, Yalıçiftlik transfer, Gümbet transfer, Bitez Transfer, Akyarlar transfer, Turgutreis transfer, Göltürkbükü transfer ve Kadıkalesi transfer gibi çevre ilçe ve beldeler için özel transfer hizmeti sağlayıp, sağlamadığını, fiyatlandırmalarını kontrol etmelisiniz.

 

Bir firmanın araç filosu ne kadar geniş olursa, tercih edilebilecek farklı kapasite araç sayısı bir o kadar fazla olur. Dolayısıyla farklı fiyatlandırmalar ile tercih edebileceğiniz farklı modeller hizmete sunulur. Bu da özellikle uygun fiyat beklentisinde olan müşteriler açısından önemli bir kriter olmaktadır.

 

Bir firmanın hizmet ağının gelişmiş olması ise sadece Bodrum değil, aynı zamanda Türkiye’nin diğer önemli ulaşım noktalarında da hizmet vermesiyle belirlenir. Bu da firmanın istikrarlı olduğunu ve müşteri memnuniyetini önemsemekle birlikte, profesyonel olduğunu ortaya koyar.

7/24 Destek biriminin olması ise, özellikle transfer talebinde bulunacak olan müşteriler için önemli bir hizmettir. Kimi zaman web sitesinde verilen bilgiler yetersiz kalabilir yada müşteri transfer hizmeti hakkında yetkili bir personel ile görüşerek, transfer süreci hakkında daha net bilgi edinmek, Bodrum transfer firmaları hakkında kesin bilgi almak ve bu doğrultuda ulaşım tercihlerini belirlemek isteyebilir. Bu nedenle profesyonel bir firmanın destek biriminin olması ve her an ulaşılır durumda olmasına dikkat edilmelidir.

 

Bazı firmalar özelliklede Bodrum lokasyonunda uzun yıllar hizmet veren transfer firmaları web sitesi üzerinden fiyat ve araç model listesini belirtmektedirler. Bu da müşterinin ön fikir edinmesi açısından önemli olmaktadır. Bunun için en iyi örneği Transfer Tr havalimanı transfer firması için verebiliriz. Bodrum transfer fiyatları ve son model araçları görebileceğiniz bir web sayfası var http://www.transfertr.com sayfasında da görebileceğiniz gibi, aynı zamanda hangi model araç ile hangi yönde, hangi mesafede ne kadarlık bir transfer ücreti ödemeniz gerektiğini kolay bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Dikkat! Yumurtada Lekeler Ne Anlama Geliyor? başlıklı makalemizde köy yumurtası, yumurta ve yumurtada leke hakkında bilgiler verilmektedir.